PostHeaderIcon I TURNIEJ ARTYSTYCZNO- EKOLOGICZNY

        17 maja 2011 roku w naszym przedszkolu odbył się I Turniej Artystyczno- Ekologiczny, którego hasłem było: W KRAINIE BAŚNI- „W Krasnolandii”. Patronat nad imprezą przejęli: WFOSiGW oraz Rada Sołecka wsi Łazy, która ufundowała puchary. Wśród zaproszonych gości znaleźli się:  pan B. Wiącek- dyrektor GZO i pan R. Nowicki – sołtys Łazów. W zabawie wzięły udział przedszkolaki z przedszkoli z Czerśli , Gręzówki i Łazów. Na początku drużyny zaprezentowały swoje umiejętności wokalne i aktorskie, przedszkolaki przygotowały piosenki i wierszyki o  tematyce ekologicznej. Potem wspólnie z opiekunkami wykonały kukiełki z odpadów. Później dzieci miały okazję wykazać się swoją wiedzą na temat baśni „W Krasnolandii”, wszystkie świetnie sobie z tym poradziły . Na zakończenie odbyły się konkurencje sportowo- ekologiczne.
        Wszyscy uczestnicy turnieju zostali nagrodzeni dyplomami i upominkami, które zostały ufundowane ze środków WFOSiGW oraz każde przedszkole otrzymało puchar. Myślimy, że tego typu turniej- W KRAINIE BAŚNI, stanie się tradycją naszego przedszkola.
 
Jesteś naszymgościem