PostHeaderIcon OSTATNI DZIEŃ W .... PRZEDSZKOLU

   Dzień 30 czerwca 2010 roku dla niektórych przedszkolaków był ostatnim dniem w przedszkolu. O godzinie 10.00 w największej sali zjawili się zaproszeni goście. Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor, witając rodziców i dzieci. Następnie głos zabrały przedszkolaki, w poetyckim stylu czterolatki zaprosiły gości na występ. Na scenę weszły trzylatki, które powiedziały wiersze o wakacjach oraz zaśpiewały piosenki: „Kiedy świeci słoneczko” i „Jedzie pociąg”. Następnie przed gośćmi pojawiły się, przebrane za kurczątka i inne zwierzęta z podwórka, czterolatki. Zaprezentowały one krótkie przedstawienie, którego morał brzmiał: „Pamiętajcie, aby samemu nie wchodzić do wody”. I wreszcie pojawiły się najważniejsze osoby- sześciolatki. Starszaki przeniosły zebranych w czasie, w humorystyczny sposób przypomniały wszystko, o czym uczyły się w ciągu całego roku szkolnego. Zatańczyły poleczkę, kujawiaka, zaśpiewały wiele piosenek, ale chyba najbardziej zebranym podobał się aerobik- przez chwilę poczuliśmy się tak, jak w Teatrze Roma. Potem sześciolatki włożyły na głowę birety i otrzymały dyplomy pamiątkowe.
        Wszystkim przyszłym „pierwszakom” życzymy samych sukcesów w dalszej nauce!!!

 

 
Jesteś naszymgościem