PostHeaderIcon PIKNIK RODZINNY

        2 czerwca 2010 roku nasze przedszkole zmieniło swój wygląd. Plac zabaw udekorowano kolorowymi balonami, a nad bramą wejściową umieszczono olbrzymi napis „WITAMY”. W tym dniu świętowaliśmy „DZIEŃ RODZINY”. Impreza ta stała się już naszą tradycją.
        O godzinie 13.00 przybyli zaproszeni goście- Rodzice. Uroczystość rozpoczęła pani Dyrektor, następnie głos zabrały dzieci. Jako pierwsze wystąpiły „Skrzaty”, potem na scenie pojawiły się maluchy, które zaśpiewały piosenki i powiedziały wierszyki dla mamy i taty. Rodzice zachwyceni byli występami swoich pociech, szczególną radość sprawiły im czterolatki tańcem „Krakowiak” i starszaki inscenizacją „Czerwony Kapturek”. Po występie dzieci wszystkich zaproszono na pieczone kiełbaski, ciasto, lody, watę cukrową.  Dla odważnych przygotowano też konkurencje zręcznościowe i przejażdżki konno. Dobrej zabawy nie zepsuł nawet deszcz, wytrwałe przedszkolaki nie zrezygnowały z przygotowanych uciech.
        Na naszym pikniku wszyscy bawili się doskonale.
 
Jesteś naszymgościem