PostHeaderIcon O nas

Celem naszego przedszkola jest poznawanie dziecka, jego zdolności i zainteresowań. Wiedza ta pozwala nauczycielom rozwijać potencjał wychowanków i doskonalić ich talenty.

W pracy z dziećmi realizujemy nową podstawę programową wychowania przedszkolnego w oparciu o program edukacyjny:
- "Nasze przedszkole"wydawnictwa MAC Edukacja, oraz programy autorskie opracowane przez:
- mgr Jolantę Wiszniewską- Celińską " Mój mały komputer",
- mgr Annę Kłopotowską- " Program edukacji literackiej " Zaczarowany świat"
oraz Program profilaktyczny " W zdrowym ciele zdrowy duch",
- mgr Magdalenę Szumilak- " Program adaptacyjny dla dzieci rozpoczynających edukację przedszkolną.
Ponadto włączamy się w realizację programów ogólnopolskich: " Akademia Super Przedszkolaka",
" Aquafresh", " Bądź bezpieczny".
W pracy z dziećmi nauczyciele wykorzystują  do zajęć edukacyjnych elementy kinezjologii edukacyjnej, nauki globalnego czytania, wspomaganie rozwoju umysłowego dzieci, zajęć ruchowych wg. W. Sherbourne, Lebana, Bogdanowicz oraz pedagogiki zabawy.
Pracownicy placówki - to pedagodzy wykwalifikowani, pełni ciepła, oddani swojej pracy.

Przedszkole  usytuowane jest w centrum Łazów przy drodze bocznej, posiada olbrzymi parking, przestronny plac zabaw sprzyjający  bezpiecznej i radosnej zabawie dzieci.

Nowoczesny budynek oddany do użytku we wrześniu 2009 r.

Kącik spokojnego wypoczynku - leżakowania w grupie 3  latków

Sala 3 latków